Plenti

4.5
689 reviews
50K+
Downloads
Content rating
PEGI 3
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Proponujemy Ci życie w świecie, w którym korzystanie z elektroniki wiąże się z wolnością, radością i efektywnością. Zapomnij o kupowaniu masy drogiej elektroniki i rzucaniu jej w kąt po jednym użyciu. Zamiast tego płać za sprzęt tylko wtedy, gdy z niego korzystasz.

Chciałbyś korzystać z najnowszej technologii nie wydając fortuny? Rozwiązanie tego jest proste... Plenti! Jesteśmy jedyną w Polsce aplikacją dającą możliwość wynajmu elektroniki prościej niż myślisz. Pobierz naszą aplikację, dokonaj szybkiej rejestracji oraz weryfikacji i ciesz się możliwościami, jakie Ci dajemy.

Bez podpisywania zbędnych umów, bez zobowiązań

W Plenti dostajesz możliwość korzystania z najnowszych technologii bez kupowania na własność. Wypożyczaj najnowszy sprzęt w korzystnej cenie! Na wakacje, spotkanie ze znajomymi, rodzinną imprezę czy wesele - u nas znajdziesz elektronikę na każdą okazję.

Oferujemy dwa modele wypożyczeń: Elastyczny (Flexi) oraz Subskrypcja

W modelu Flexi nie deklarujesz długości wynajmu. To Ty decydujesz ile będzie trwało Twoje wypożyczenie - możesz zamówić zwrot kiedy zechcesz, w dowolnym momencie. Cena wypożyczenia za dobę maleje każdego dnia. W Subskrypcji deklarujesz minimalny okres wynajmu produktu - oferujemy możliwość wypożyczenia sprzętu na 1, 3, 6 lub 12 miesięcy. Im dłuższy okres wynajmu, tym mniejsza cena za miesiąc. Jeśli nie zwrócisz produktu w zadeklarowanym czasie, okres wynajmu automatycznie przedłuży się o kolejny miesiąc.

Tysiąc produktów w Twojej kieszeni

W Naszej ofercie znajdziesz wiele pozycji, które z pewnością będziesz chciał natychmiast przetestować! Otrzymujesz dostęp do tysiąca produktów, takich jak konsole, VR, drony, projektory, sprzęty Apple, inteligentne AGD, kamery sportowe, audio i wiele więcej. Wypożyczenie ulubionych urządzeń kosztuje cząstkę ceny detalicznej – płacisz tylko za rzeczywisty okres korzystania.

Jesteśmy dostępni w całej Polsce!

W Plenti to Ty decydujesz, na jak długi czas chcesz wypożyczyć sprzęt - nie nic musisz deklarować z góry. Gdy dany produkt Ci się znudzi, możesz go zwrócić jednym kliknięciem. W Warszawie oferujemy dostawę instant - zamów już teraz, a po kilkudziesięciu minutach pod Twoimi drzwiami zjawi się nasz kurier. W przypadku zamówień spoza Warszawy możliwa jest realizacja dostawy za pomocą usługi InPost - nasze produkty możesz zamówić do dowolnego Paczkomatu na terenie całego kraju.

Z nami wszystko staje się prostsze.

Wiemy, że są produkty, które warto kupić i posiadać na stałe. Całą resztę dostaniesz w Plenti!
Updated on
Jun 8, 2022

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

Ratings and reviews

4.5
689 reviews
Mehdi Shukurzade
July 11, 2021
Really great idea and app but would be very good with additional languages most importantly English language at least.
6 people found this review helpful
Did you find this helpful?
Plenti
July 28, 2021
Witaj! Dziękujemy za opinię! Pracujemy nad kolejnymi ulepszeniami naszej aplikacji ;)
Katarzyna Żurek
August 23, 2021
Great app that allows me to declutter my basement and have a great time using cool stuff!
5 people found this review helpful
Did you find this helpful?
Plenti
August 24, 2021
Bardzo dziękujemy za opinię <3
A Google user
April 18, 2020
It's crashing when typing an email.
5 people found this review helpful
Did you find this helpful?
Plenti
May 25, 2020
Hi Rafał, thank you for your feedback. Please note, we have recently published newer version of our app adding several major improvements - including fixes for app crashes on email screen. We recommend to give it another try. If still not okay, please let us know at: kontakt@plenti.app. We are hoping for another chance from you! :)

What's new

Ciągle zmieniamy naszą aplikację wsłuchując się w Wasze uwagi i potrzeby. Dodajemy nowe funkcjonalności aby sprawić, by wynajem stawał się niesamowicie prosty i przyjemny. Oto lista zmian ostatniej aktualizacji:

Dodanie informacyjnej belki.
Poprawki interfejsu.
Zwiększenie wydajności.