Fal Diyarı Kahve Falı

Contains Ads
·
Offers in-app purchases
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

3 Milyona yakın kullanıcı, ücretsiz kahve falı, tarot falı, katina aşk falı ve başka bir çok hizmetten yararlanmak için yıllardır Fal Diyarı' nı tercih ediyor!

Fincan fotoğraflarınızla birlikte, istenen bazı temel bilgileri doldurarak falınızı kolayca gönderebilirsiniz. Günde 2 adet ücretsiz fal hakkınız bulunur. FD Puanınızla daha fazla ücretsiz fal da gönderebilirsiniz.

Ücretsiz fal haklarınız sadece kahve falı ile sınırlı değil!. Ücretsiz olarak her gün tarot falı ve yıldızname yorumu da alabilirsiniz.

Ücretli fallarda ise sınır yoktur. Uygun fiyatlarla uzman yorumcularımıza detaylı bir şekilde sormak istediklerinizi de ileterek;

* Kahve falı,
* Daha çok ilişki, aşk ve evlilik konuları için tercih edilen katina aşk falı,
* Kariyer, maddi durum, psikolojik analizler için tercih edilen tarot falı baktırabilir,
* Rüyanızda gördüğünüz bir olay ile ilgili detaylı yorumlar alabilirsiniz.

Ücretli fallar için her zaman para ödemenize de gerek yok! Rutin olarak yapılan hediye kredi çekilişlerine katılarak tamamen ücretsiz bir şekilde hediye krediler kazanabilir, kazandığınız bu kredi ile ücretli seçeneklerden yararlanabilirsiniz.

Bunun dışında "Dert Danışma" bölümü ile, yılların verdiği tecrübeleriyle sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacak yorumcularımıza spesifik konularla ilgili dertlerinizi de danışabilirsiniz.

Bitti mi? Tabi ki hayır!

Fal Diyarı aynı zamanda bir sosyal ağdır.

Fal sonuçlarınızı beklerken, forum bölümümüzde popüler sosyal medya platformlarını aratmayacak şekilde sosyalleşebilirsiniz.

Yeni insanlarla tanışabilir, fikir ve düşüncelerinizi paylaşabilir, merak ettiğiniz bir konuda bir çok insanın fikrini alabilirsiniz.

Forum bölümünden edindiğiniz arkadaşlarınızla ücretsiz olarak gerçek zamanlı mesajlaşabilirsiniz.

Profil ayarlarınızı dilediğiniz gibi özelleştirerek forum bölümündeki gizliliğinizi ve diğer tercihlerinizi yönetebilirsiniz.

Gelişmiş bildirim ayarlarıyla yalnızca istediğiniz aksiyonlarla ilgili bildirimler alabilir, dilerseniz tüm bildirimleri kapatabilirsiniz.

En iyi, en gerçekçi ve en eğlenceli fal uygulaması olan Fal Diyarı' nı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Fal, diyarında baktırılır!
Nearly 3 million people have chosen Fal Lara for years to benefit from free coffee fortune, tarot horror, katina love horoscope and many other services!

Together with your cup photos, you can easily send your fortune by filling in some basic information. You have 2 free wages per day. You can also send more free money with your FD Score.

Free fortune-telling rights are not limited to coffee only! You can also get free tarot horoscope and starname reviews every day.

There is no limit on paid wages. By communicating with our expert commentators at reasonable prices;

      * Coffee fortunes,
      * Katina Love Horoscope, preferred for relationship, love and marriage issues,
      * Career, financial situation, psychological analysis for the preferred tarot horoscope can look,
      * You can get detailed comments about an event that you see in your dream.

You don't always have to pay for a paid fallar! You can earn gift credits in a completely free way by participating in the gift credit sweepstakes that are done routinely, and you can benefit from the paid options with this credit.

In addition to this, you can consult with our "Dert Consultation" section, who will be happy to help you with the experience of years.

Is it over? Of course no!

Fal is also a social network.

While waiting for your results, you can socialize in our forum section so that you can not find popular social media platforms.

You can meet new people, share your ideas and thoughts, and get the idea of ​​a lot of people in a subject you wonder.

You can get real-time messages for free with your friends from the Forum section.

You can manage your privacy and other preferences in the forum section by customizing your profile settings as you wish.

With advanced notification settings, you can only receive notifications about the actions you want, or turn off all notifications.

Thank you for choosing the best, the most realistic and fun fun Falcon.

Fal is taken in the land!
Read more
Collapse
4.5
57,031 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

- Minör hatalar giderildi.
- Hesabınızı güvende tutmak ve tüm cihazlarınızdan kolayca erişmek için oturum açma yöntemleri eklendi.
- Sms ya da Google hesabınızla oturum açarak ya da mevcut hesabınızı bu yöntemler ile bağlayarak, ek bilgi gerekmeksizin hesabınıza erişebilirsiniz.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
April 2, 2022
Size
12M
Installs
1,000,000+
Current Version
7.2.0
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Mature 17+
Sexual Content, Nudity, Language
Interactive Elements
In-App Purchases
In-app Products
$0.99 - $89.99 per item
Permissions
Offered By
mb yazilimevi
Developer
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.