NimiTV

NimiTV permban mbi 1000+ Kanale, 100+ Kanale Shqip, 100+ Kanale Turke, 100+ Kanale Gjermane dhe Austriake,
100+ nga Ballkani si dhe kanale në gjuhen italianne, spanjolle, greke etj. NimiTV ju ofron programe të shumta, të pavarura nga kompanitë tradicionalte të kabllos apo satelit. Qëllimi i jonë është që audienca e NimiTV të ketë një eksperiencë superiore sepse përfshihen programe dhe mundësi për të gjithë familjën.
Read more
Collapse
3.3
861 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

- Spanish and Portuguese localization
- Some small fixes
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
May 3, 2021
Size
28M
Installs
100,000+
Current Version
2.8.199.199
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
NimiTV
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.