Fio Smartbanking CZ

3.8
4.85K reviews
100K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Otevřete si účet bez poplatků s aplikací Fio Smartbanking a mějte ho kdykoli po ruce. Máte už Fio účet? Propojte ho s aplikací jednoduše v Internetbankingu a vyberte si, k čemu všemu ji chcete používat. Nastavte si třeba úvodní obrazovku, přehledně si zobrazte zůstatky a pohyby, zadávejte rychlé platby i pouhým skenováním, spravujte limity karet nebo si sjednejte spoření či půjčku.

ČTYŘI MÓDY APLIKACE
Aplikaci můžete používat naplno, nebo si pro začátek při aktivaci zvolit pasivní režim, ve kterém vidíte zůstatky, pohyby na účtech a další přehledy. Novinkou je autorizační mód, který slouží výhradně k rychlému potvrzování transakcí. K dispozici je i kombinace pasivního a autorizačního režimu.

DOKONALÝ PŘEHLED
Máte možnost přizpůsobit si úvodní obrazovku tak, abyste viděli nejpoužívanější přehledy a funkce na první pohled – přidávat účty, karty nebo tlačítka pro rychlé zadání plateb. Účty lze i seřadit nebo barevně odlišit. Také si můžete nechat posílat notifikace o pohybech na účtu přímo na telefon.

RYCHLÉ PLACENÍ
Můžete platit vyfocením QR kódu, načtením složenky, čísla účtu nebo obrázku z galerie, vytvářet QR kódy s funkcí Zaplať mi, spravovat šablony i třeba trvalé příkazy. V mobilu lze snadno a bezpečně potvrzovat platby kartou on-line a příkazy zadané v Internetbankingu.

OVLÁDÁNÍ KARET
Aplikace vám umožní kdykoli měnit limity karet, sjednat si ke kartě pojištění nebo ji dočasně i trvale zablokovat. Můžete blokovat i vybrané typy transakcí, např. ty s nevýhodným kurzem (DCC). Pokud chcete platit mobilem, kartu si jednoduše přidáte do Google Pay.

NOVÉ PRODUKTY A DALŠÍ
Máte možnost snadno komunikovat s bankou (Fio servis), sjednat si nový účet, ale i spoření, půjčku nebo kartu. Zvolíte si zabezpečení aplikace PIN kódem, otiskem prstu či pohledem na displej. Aplikace umí i tmavý režim. Nasměruje vás k nejbližší pobočce či bankomatu. A samozřejmě mnohem víc.

Fio Smartbanking je k dispozici v češtině, slovenštině a angličtině.
Updated on
Aug 5, 2022

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
This app may collect these data types
Location, Personal info and 6 others
Data is encrypted in transit
You can request that data be deleted
3.8
4.85K reviews
Alex
August 10, 2022
cannot change phone number to login. when travelling there is no way to update a number and your money is LOcked 🔒 out! can't iban or change card limits..dumbest authentication system and unnecessary. can do phone call back or other ways. every bank in the world does not have this problem. do not use them..you will never see your money again! PS The response below is LIES. Every bank, online or offline allows phone changes via other methods of authentication that do not involve paper or embassy
2 people found this review helpful
Did you find this helpful?
Fio banka
August 10, 2022
Hello Alex. Due to security reasons it does not work online. You have to send us a form, so, please, contact to our branch via email. Thank you for your understanding. Have a nice day.
Happy Husband
April 3, 2022
Hate the authorizations for any amount. Going back to SMS as the code can travel to PC using a "suspicious" app, saving some seconds. Hate ePIN nonsense BS introduced by ludicrous technocrats. There should in fact not be any code at all. Just pay, pay, pay. When EU Bolsheviks will realize payments are good, payments are frequent, payments support economy. Only good payments is via Garmin.
1 person found this review helpful
Did you find this helpful?
Ján Sáreník
August 4, 2022
Using Fio since 2007. Works well. All the best!
Did you find this helpful?

What's new

- Nový mód aplikace "Pouze autorizace" (aplikací můžete potvrzovat transakce, ale nevidíte na účet ani nezadáte pokyn) a "Pasivní operace a autorizace" (můžete potvrzovat transakce a nahlížet na účet, nemůžete podávat pokyny).
- Načítání složenek a čísla účtu/IBANu.
- Plná podpora Fio servisu a zpráv (zobrazení a přidávání příloh).
- Nastavení a správa informací o platbě kartou s konverzí.
- Rozšíření widgetu karet o možnost zobrazení limitů.