Bite&Byte

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Slovak

Vnímame jedlo ako nástroj na zlepšenie kvality života. Ľudia čoraz viac sledujú nutričné hodnoty a dbajú nielen o kalorický príjem ale aj na hodnoty a zloženie stravy. Čoraz viac ľudí trpí rôznymi intoleranciami a vyžadujú individuálne prispôsobenie prípravy stravy.

Prinášame mobilnú aplikáciu, ktorá umožňuje absolútnu variabilitu skladby jedla, špecificky prispôsobenú k preferenciám ľudí, zohľadňujúc intolerancie a stravovacie návyky.

Naša aplikácia ponúka okrem úpravy jedla/nápojov a výberu obsluhy aj priamu platbu a následné hodnotenie objednávky.

Navštívte nás a pomôžte nám redefinovať gastronómiu.
We perceive food as a tool to improve the quality of life. People are increasingly monitoring their nutritional values ​​and paying attention not only to caloric intake but also to the values ​​and composition of the diet. More and more people suffer from various intolerances and require individual adaptation of food preparation.

We bring a mobile application that allows absolute variability in the composition of food, specifically adapted to people's preferences, taking into account intolerances and eating habits.

In addition to food / beverage preparation and service selection, our application also offers direct payment and subsequent order evaluation.

Visit us and help us redefine gastronomy.
Read more
Collapse
Loading…

What's New

Odporúčajte aplikáciu svojim známym a kamarátom s využitím Vášho referralu, ktorý môžete nájsť odteraz v menu pod Vašim menom.
V tejto verzii sme odstránili niekoľko chýb ako napríklad:
- problém s jazykovým nastavením
- problém s animáciami
- ostatné drobné chyby
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
November 30, 2021
Size
37M
Installs
1,000+
Current Version
1.5.0
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Bite&Byte
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.