Networking

Optimist Yayın Grubu
Free sample

Tanımadığınız insanlarla nasıl rahatlıkla tanışabilir ve işbirliği yapabilirsiniz?!


Girişimciliğin Altın Kuralları ortak yazarı Ertuğrul Belen'den, dünyada son dönemde başarının formülü olarak bilinen, Networking'le ilgili Türkiye'de yazılan ilk eser.


Networking kitabı, iş dünyası ve sosyal yaşantınızı hayalleriniz doğrultusunda, ilişkilerle tasarlamanın önemine dikkat çekiyor. Hedeflerinize, ancak diğer insanlarla kurduğunuz güçlü bağlantılarla ulaşabileceğiniz fikrini ve bu süreçte Tanışma, Tanıştırma ve Tanınmanın inceliklerini ele alıyor. Networking bugüne kadar duyduğunuz pek çok şeye temas ediyor; iletişim, vücut dili, etkili konuşma, iş geliştirme, kariyer planlama, satış teknikleri, motivasyon, insan kaynakları, liderlik... Networking'i farklı kılansa; tüm bildikleriniz ve bu kitapta yeni duyacaklarınızı, doğru zaman, doğru mekân ve en önemlisi doğru çevreyle değerlendirdiğinizde yaşamınızda hemen hissedeceğiniz değişim olacak.

Read more
Collapse

About the author

Ertuğrul Belen, sonuç odaklı işbirliklerini geliştirmek, kişi ve kurumların hedeflerine yönelik güven odaklı ilişki ağı stratejilerini tasarlamak vizyonuyla Business Networking Akademi’yi kurmuştur.

Yirmi yılın üzerindeki networking deneyimlerini Tanışma, Tanıştırma ve Tanınma metodolojisiyle tanımlayan Ertuğrul Belen, birçok BIST 100 grup şirketine ve 80.000’in üzerinde profesyonel ve girişimciye Türkiye’de bir ilk olan Speed Networking™ hızlı tanışma seanslarını yaptırmış, LinkedIn ve tescilli networking eğitimleri vermiştir.

 

Networking eğitimleri, LinkedIn çalıştayları, Speed Networking™ uygulamaları ve CEO Networking Programı’nın yanı sıra araştırmalarını düzenli yayınlayan Ertuğrul Belen, çok satanlara girmeyi başaran İş Dünyasında LinkedIn ile Networking ve Girişimciliğin Altın Kuralları kitaplarının yazarıdır. TEDx konuşmacısı olan Belen, Galatasaray Lisesi ve Wisconsin Üniversitesi mezunudur.

 

Ertuğrul Belen, Erickson Coaching International’da Profesyonel Koçluk ve NLP Master çalışmalarını tamamlamıştır.

 

Belen, Türkiye Milli Yüzme Takımı eski yüzücüsüdür.

Özge’yle evli, Dila ve kedi Martin’in babasıdır.

 

Read more
Collapse
Loading…

Additional Information

Publisher
Optimist Yayın Grubu
Read more
Collapse
Published on
Mar 28, 2014
Read more
Collapse
Pages
221
Read more
Collapse
ISBN
9786052261620
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Language
Turkish
Read more
Collapse
Genres
Business & Economics / General
Business & Economics / Sales & Selling / Management
Read more
Collapse
Content protection
This content is DRM protected.
Read more
Collapse
Read aloud
Available on Android devices
Read more
Collapse

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.