Karia Yolu: Bozburun Yarımadası Yürüyüş ve Gezi Rehberi

Altay Ozcan
3
Free sample

Karia Yolu'nun Bozburun Yarımadasından geçen 150 km'lik bölümünü anlatan rehber kitap 5 bölümden oluşuyor.

- Karia Yolu Hakkında (Karia Yolu nedir, nerelerden geçiyor, İşaretlemeler nasıl, genel Karia Tarihi)

- Planlama (Ne zaman yürünür, Kiminle Yürünür, Nasıl Ulaşılır, 4 ve 7 günlük örnek programlar, Ekipman seçimi, Giyim, Güvenlik ve İlkyardım)

- Yürüyüş Kitabı (Her bir rotanın detaylı anlatımı yer alıyor. Ayrıca geçtiği güzergahlar üzerinde yer alan kalıntılar ve yerleşimler ile ilgili önemli bilgiler yer alıyor. Konaklama, nerede çadır kurulur, su kaynakları nerelerdedir gibi sorulara cevapların hepsi burada)

- Bisiklet / Gezi Kitabı - Bisikletle Karia Yolu'nu keşfetmek için oluşturduğumuz tur bisikletine uygun gezi rotası. Aynı rota araç veya karavan ile gezmek isteyenler için uygun. Nerede kalınır, nereyi gezmeli, Neler yapılır, alternatif aktiviteler nelerdir, o günkü rota üzerinde yapabileceğiniz kısa yürüyüşler nereler gibi bilgiler yer alıyor)

- Koşu Kitabı - Patika ve Yol koşusu için bölgedeki en uygun parkurlar hangileri? Kısa parkur anlatımı, zemin bilgileri, rota takibi için Strava ve Suunto QR kodları.

Read more
Collapse

About the author

Hacettepe Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünü bitiren Altay, 2004 yılından bu yana çeşitli spor dallarında (Kanyon geçişi, deniz kanosu, trekking ve patika koşusu) profesyonel rehberlik yapıyor. Karia Yolu’nun kurucularından olan Altay’ın doğaya ve gezmeye karşı olan tutkusu, bölgede geçirdiği 10 yılı aşkın sürelik bilgisiyle beraber artık Karia Yolu rehber kitaplarında bir araya geliyor. 

Karavanında yaşayan Altay, Proje Sorumlusu olarak rotanın tüm bakımlarıyla ilgilendiği gibi yeni bölgeler de keşfetmeye devam ediyor. 

Read more
Collapse
4.0
3 total
5
4
3
2
1
Loading…

Additional Information

Publisher
Altay Ozcan
Read more
Collapse
Seller
Google LLC
Read more
Collapse
Pages
220
Read more
Collapse
ISBN
9786056382574
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Language
Turkish
Read more
Collapse
Genres
Sports & Recreation / Hiking
Travel / Asia / General
Travel / Middle East / Turkey
Travel / Special Interest / Hikes & Walks
Read more
Collapse
Content protection
This content is DRM protected.
Read more
Collapse
Read aloud
Available on Android devices
Read more
Collapse

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.