Poprvé na Route 66: NEJPODROBNĚJŠÍ PRŮVODCE PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SE CHYSTAJÍ NA ROUTE 66

· Touch Media s.r.o.
5.0
1 review
Ebook
225
Pages

About this ebook

Tento podrobný průvodce vás dokonale připraví na váš životní trip po Route 66. Dozvíte se, jak a co si sbalit, jak vyjednat cenu za pronájem motorky nebo auta, jak si objednat ubytování, ale i to, jak putování po Route 66 vypadá. Díky této knížce získáte úplný přehled o tom, co vás čeká, včetně podrobného finančního rozpisu nákladů. V knize najdete nejen rady, ale také tipy a triky, které vám ušetří peníze.


Od autora, který po Route 66 najezdil již více než 18 000 kilometrů a stále má dostatek důvodů, proč se na ni vrátit.

Ratings and reviews

5.0
1 review

About the author

Marián Pavel (45) pracoval 23 let pro nejvlivnější média v lokálních i nadnárodních vydavatelstvích. Začal jako novinář a postupně se dostal až do představenstva na pozici ředitele digitálních médií. Rozumí tištěnému i digitálnímu publikování, online marketingu, na zelené louce vybudoval několik významných digitálních projektů. Patří k průkopníkům aplikací pro mobilní telefony a tablety na Slovensku. V současnosti se naplno věnuje projektu Route 66 Navigation, řídí jeho vývoj i marketingové a komunikační aktivity. Je vášnivý motorkář, čtenář, cestovatel. A milovník dobrého piva :-) 

Rate this book

Tell us what you think.

Reading information

Smartphones and tablets
Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.
Laptops and computers
You can listen to audiobooks purchased on Google Play using your computer's web browser.
eReaders and other devices
To read on e-ink devices like Kobo eReaders, you'll need to download a file and transfer it to your device. Follow the detailed Help Center instructions to transfer the files to supported eReaders.