Poprvé na Route 66: NEJPODROBNĚJŠÍ PRŮVODCE PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SE CHYSTAJÍ NA ROUTE 66

Touch Media s.r.o.
1

Tento podrobný průvodce vás dokonale připraví na váš životní trip po Route 66. Dozvíte se, jak a co si sbalit, jak vyjednat cenu za pronájem motorky nebo auta, jak si objednat ubytování, ale i to, jak putování po Route 66 vypadá. Díky této knížce získáte úplný přehled o tom, co vás čeká, včetně podrobného finančního rozpisu nákladů. V knize najdete nejen rady, ale také tipy a triky, které vám ušetří peníze.


Od autora, který po Route 66 najezdil již více než 18 000 kilometrů a stále má dostatek důvodů, proč se na ni vrátit.

Read more
Collapse

About the author

Marián Pavel (45) pracoval 23 let pro nejvlivnější média v lokálních i nadnárodních vydavatelstvích. Začal jako novinář a postupně se dostal až do představenstva na pozici ředitele digitálních médií. Rozumí tištěnému i digitálnímu publikování, online marketingu, na zelené louce vybudoval několik významných digitálních projektů. Patří k průkopníkům aplikací pro mobilní telefony a tablety na Slovensku. V současnosti se naplno věnuje projektu Route 66 Navigation, řídí jeho vývoj i marketingové a komunikační aktivity. Je vášnivý motorkář, čtenář, cestovatel. A milovník dobrého piva :-) 

Read more
Collapse
5.0
1 total
5
4
3
2
1
Loading…

Additional Information

Publisher
Touch Media s.r.o.
Read more
Collapse
Seller
Google LLC
Read more
Collapse
Published on
Feb 3, 2020
Read more
Collapse
Pages
225
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Language
Czech
Read more
Collapse
Genres
Business & Economics / Industries / Hospitality, Travel & Tourism
Read more
Collapse
Content protection
This content is DRM free.
Read more
Collapse

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.