Przyciągnij MIŁOŚĆ: Odkryj Tajniki Miłości i Wspaniałych Relacji

· Coaching Institute
Ebook
305
Pages
Eligible

About this ebook

Chcesz znaleźć partnera? Może chcesz poprawić relacje w obecnym związku? A może chcesz zbudować harmonijne relacje z osobami w życiu prywatnym lub zawodowym? Teraz możesz wszystko to osiągnąć! „Przyciągnij miłość” to Twój osobisty przewodnik w drodze do osiągnięcia zmian na lepsze.

Jak często zdarza ci się myśleć o twoich nieudanych związkach? Rozpamiętujesz błędy w relacjach lub tęsknisz do wspaniałych chwil spędzonych razem? Niestety, to już przeszłość. Czas spojrzeć prawdzie w oczy, pora na zmiany. A może obawiasz się sięgnąć po więcej, obawiasz się kolejnych rozczarowań?

Z pewnością wiesz jak to jest, gdy szukasz … szukasz i wydaje ci się, że nie możesz znaleźć miłości? Czy zdarzyło ci się, że wiele lat czekałaś na tego wymarzonego partnera, tę prawdziwą najprawdziwszą miłość? A może spotkałaś wielu partnerów, ale żaden nie był tym wymarzonym?

Myślisz czasem, co przeszkadza Ci stworzyć wspaniały związek lub utrzymać wspaniały związek miłości? Zastanawiałaś się dlaczego lub myślałaś, co takiego jest we mnie, że nie potrafię stworzyć szczęśliwej relacji z innym człowiekiem lub dlaczego partnerzy mnie porzucająDlaczego nie masz jeszcze tego, czego pragniesz?

 

Pewnie powiesz: brak mi czasu, nie mam pieniędzy albo „boję się”. Jak istotną rolę w Twoim życiu odgrywają narzucone sobie Twoje własne ograniczenia tego, co „możesz”, a czego „nie możesz?”. Myśli o braku pieniędzy, by stworzyć szczęśliwy związek? Myśli o braku czasu, by poznać partnerkę? Niewiara we własną odwagę, by prosić o to, co chcesz, i brak poczucia atrakcyjności dla płci przeciwnej. Myśli typu: jest za późno lub za wcześnie na zaangażowanie się w związek lub małżeństwo, nie jestem wystarczająco dobra do partnerstwa lub małżeństwa i założenia rodziny, boję się próbować jeszcze raz, bo nie chcę być ponownie zraniona i przeżywać bolesnego rozstania.

Jeśli sama ograniczasz się w swoich pragnieniach i myślisz tylko o tym, co może nie udać się, to często tak się właśnie zdarza. Pamiętaj, że przyciągasz do siebie to o czym myślisz. Wszystko, co czujesz i co myślisz, wraca do ciebie. Czy to w budowaniu relacji osobistej czy zawodowej działa to samo prawo. Czy kiedykolwiek myślałeś o sobie w ten sposób, koncentrując się na przeszkodach w stworzeniu udanego związku miłości lub udanej relacji?

 

Magda i Ania stawiały przed sobą właśnie takie ograniczenia i obawiały się porażki, ale przeszły coaching budowania relacji prowadzony przez Agnieszkę Przybysz, autorkę książki Przyciągnij miłość W ich życiu zaszły potem wielkie zmiany…

„Największą zmianą, jaka pojawiła się w moim życiu jest cała seria zdarzeń, które zmieniły moje życie zawodowe i, co więcej, odmieniły moje życie osobiste. Od 2 lat planowałam otworzyć własny biznes, jednak dopiero w trakcie coachingu z Agnieszką odważyłam się to zrobić, dzięki temu firma ruszyła i zarobiłam pierwsze pieniądze ! I były to moje największe zarobki od 3. lat! Odkryłam coś czego nigdy nie doświadczyłam: wstaję o 6 rano bo wiem, że mnie czeka moja firma, która przynosi mi radość. Budzę się teraz sama bez budzika!

Jestem dla siebie lepsza i bardziej się lubię i szanuję. Odkryłam cechy swojej osobowości, których nie przypuszczałam, że posiadam tj: stanowczość, wyrozumiałość, umiejętność lepszego stawiania się w sytuacji innych osób, mam lepsza empatię.

Również w życiu osobistym poprawiły się moje relacje z moim partnerem. Uświadomiłam sobie, że moja postawa ograniczała go, teraz może realizować swoje własne marzenia, a nasz związek jest  dojrzalszy i cieplejszy. Czuję, że pojawiło się w nim więcej pozytywnej energii.

Postawiłam skuteczny opór negatywnym emocjom ze strony rodziny.

Przeprowadziłam się do nowego mieszkania, a mój partner zaczął okazywać zainteresowanie moją pasją.” – Magda

 

„To co zyskałam poprzez coaching nie ma ceny. W ciągu 3 miesięcy z zakompleksionej kobiety zmieniłam się w kobietę świadomą swojego piękna, swoich talentów i możliwości. Mam odwagę być taka jaką jestem, świadomie podejmuje wyzwania. Uratowałam swoje małżeństwo..”

„Dzięki coachingowi budowania relacji ocaliłam swoje małżeństwo, pozyskałam więcej nowych klientów do firmy a w moim otoczeniu, zarówno w pracy jak i w domu zapanował porządek. Mam większą świadomość swoich wartości, nowy, atrakcyjniejszy wygląd, co wpłynęło na moje relacje z klientami, teraz mam z nimi lepszy kontakt, co bezpośrednio przekłada się na życie zawodowe. Psychicznie, czuję się odrodzona, zyskałam wewnętrzny spokój, radość życia, odwagę i wewnętrzną siłę. Wzrosło znacząco poczuje mojej wartości i piękna. Mam większą wiarę we własne możliwości. Lepiej planuję dzień i jestem lepiej zorganizowana.

Przywróciłam w domu dobrą energię, czuć, że w rodzinie tętni życie.

Ponadto w moim życiu zaszły zmiany. Lepiej radzę sobie z negatywnymi sytuacjami i emocjami, mogę się od nich uwolnić. Mam dobre relacje z najbliższymi i innymi ludźmi. Mam świadomość swoich możliwości i talentu, lepiej je wykorzystuję. Mam większą radość życia i lepiej zarządzam swoim czasem” -  Ania, Bełchatów

Obie kobiety dzięki coachingowi budowania relacji Przyciągnij miłość wzmocniły swój własny potencjał, uwierzyły we własne możliwości i to spowodowało diametralną zmianę w ich podejściu do życia.

Przyciągnij miłość nauczy cię jak:

·                   być atrakcyjnym dla siebie i innych

·                   sprecyzować czego chcesz od związku i swojego partnera

·                   świadomie przyciągnąć partnera do siebie

·                   akceptować siebie i swoje atuty

·                   przyciągnąć miłość do twojego życia

·                   cieszyć się życiem

·                   budować zdrowe i harmonijne relacje

·                   kochać siebie i innych tak jak tego pragną

·                   rozumieć i honorować wartości swoje i innych osób

·                   kontrolować emocje i tego, jak wpływają one na twoją atrakcyjność

·                   szanować siebie

·                   wydobyć z siebie kobiecość lub męskość

·                   poczuć twoją wewnętrzna moc i siłę

·                   uwolnić się od negatywnych wzorców i narzuconych sobie ograniczeń

 

Przyciągnij miłość to pierwszy całkowicie polski przewodnik budowania relacji, który sprawdził się w przypadku wszystkich Polek i Polaków, którzy go zastosowali w swoim życiu. Jest owocem długoletniego doświadczenia autorki - Agnieszka Przybysz – w prowadzenia coachingu budowania relacji w Polsce. Teraz wiedza i doświadczenie, które Agnieszka Przybysz osiągnęła w swojej pracy jako coach i ekspert budowania relacji, jest podana w książce Przyciągnij miłość..

Od dzisiaj, również i Ty możesz korzystać z technik i narzędzi przekazywanych przez Agnieszkę i zbudować upragnione relacje z ludźmi. W  odróżnieniu od innych tego typu książek spotkanie z Przyciągnij miłość nie kończy się wraz z jej przeczytaniem. Po raz pierwszy w Polsce możesz skorzystać z pomocy dopasowanej do polskich realiów.

Coaching budowania relacji Przyciągnij miłość pomógł wielu polskim kobietom i mężczyznom. Ich opinię znajdziesz na stronie www.agnieszkaprzybysz.com A jeśli masz pytania, możesz je zadać Agnieszce Przybysz, twojemu ekspertowi relacji, która udzieli ci profesjonalnej odpowiedzi i doda inspiracji.

Dotychczas ukazało się wiele książek zagranicznych autorów, które być może przeczytałaś, lecz czy zmieniły one twoje życie? Może miałaś pytania, lecz nie mogłaś ich zadać autorowi? Może nie widziałaś jak w praktyce zastosować zawartą w nich wiedzę? Może potrzebowałaś kontynuowania zmian na indywidualnych spotkaniach z autorem, lecz było to niemożliwe? Może potrzebowałaś dodatkowej motywacji, by czuć, że w każdej chwili możesz sięgnąć po osobistą lub grupową pomoc autora książki?

Teraz to się zmieniło! Agnieszka Przybysz jest polskim pionierem coachingu i założycielem pierwszego w Polsce Coaching Institute. Zdobyła doświadczenie w zakresie treningu osobistego w USA, Europie Zachodniej i w Polsce. Między innymi ukończyła jedną z najstarszych i prestiżowych szkół coachingu na świecie: Szkołę Coachingu CTI - The Coaches Training Institute, akredytowaną przez ICF. Jest Ekspertem Relacji.


Jej unikalność to bardzo wysoka skuteczność, ogromna intuicja i głęboka wewnętrzna mądrość, które w połączeniu ze sprawdzonymi technikami w zakresie rozwoju osobistego oraz doświadczeniem i pełnym akceptacji, ciepła, a jednocześnie bezpośrednim stylem pracy przynoszą doskonałe efekty, o czym świadczą setki referencji zadowolonych klientów. Agnieszka poprowadzi cię i pomoże odkryć twoje pragnienia, a następnie pokaże ci, jak je osiągnąć. Jest jak twój osobisty przewodnik w drodze do osiągnięcia zmian na lepsze.  

 

Przyciągnij Miłość da ci coś więcej niż obcojęzyczne poradniki – to bezpośredni kontakt z autorem znającym realia twojego życia i biznesu. Masz możliwość zadania pytania lub dalszego doskonalenia swojego potencjału na warsztatach … To nie jest jednorazowy zakup - to inwestycja we własną przyszłość, którą możesz pogłębiać, spotykając się z autorką na indywidualnej sesji lub warsztatach.

 

Intencją autorki jest, by wzmocnić potencjał własny kobiety, by mogła sama go wykorzystać i budować lepsze relacje. Przyciągnij miłość jest dyskretnym przewodnikiem po twoich pragnieniach. Poręczny format i jasny układ poszczególnych artykułów sprawia, że łatwo z niego skorzystasz w każdej chwili, gdy tego zechcesz. Nigdy jeszcze zmiany nie były tak łatwe do osiągnięcia. Kup Przyciągnij miłość dla siebie, a drugi egzemplarz podaruj najlepszej przyjaciółce. Jeśli chcesz osiągnąć więcej, to zawsze możesz zwrócić się do Agnieszki Przybysz, profesjonalnego coacha, eksperta relacji i uzyskać inspirację do wzmocnienia własnego potencjału.

 

Wystarczy wejść na stronę: www.przyciagnijmilosc.pl  

Zapytaj już teraz. Po raz pierwszy korzystaj z doświadczeń eksperta budowania relacji w Polsce.

About the author

Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość IV edycje – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją = COACHING z Pasją, Miłość & Pieniądze, Kobieca MOC, MIŁOŚĆ Toksyczna, zniewolona, szczęśliwa, wolna. Pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.

Realizuje Misję rozwoju świadomości MIŁOŚCI i OBFITOŚCI. Łączy Cudowną Energię & Duchowość, Autentyczność & Efekty. Od 2000r. pomagam przedsiębiorczym kobietom z pasją przejść od stagnacji do wspaniałych RELACJI, związku z Bratnią Duszą, kariery & biznesu z pasją, zarabiać świetne pieniądze – odnosić sukcesy, być doceniane, kochane i bogate. Mieć życie, które Pokochasz poprzez kursy, warsztaty online, indywidualnie. Stworzyła 62 wspaniałe programy online i ponad 300 unikalnych narzędzi.

Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom. Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute.

Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi, które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy. O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją, MiP system online, Kurs na Pozytyw, Puzzle Relacji, Akademia Kobieca MOC.

Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS, RMF. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą. więcej tu: https://agnieszkaprzybysz.com

Rate this ebook

Tell us what you think.

Reading information

Smartphones and tablets
Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.
Laptops and computers
You can listen to audiobooks purchased on Google Play using your computer's web browser.
eReaders and other devices
To read on e-ink devices like Kobo eReaders, you'll need to download a file and transfer it to your device. Follow the detailed Help Center instructions to transfer the files to supported eReaders.