Tureckie czy wiecie, że...

· ASLAN Publishing House
3.5
16 reviews
Ebook
108
Pages
Eligible

About this ebook

Książka Tureckie czy wiecie, że... to zbiór ciekawostek o tematyce tureckiej związanych z historią, przyrodą oraz kulturą Azji Mniejszej. Jej celem jest zachęcenie Was do lepszego poznania Turcji. Znajdziecie tu kilka wskazówek na temat tego, co warto w Turcji zwiedzić i jakie pamiątki przywieźć z wyjazdu do tego kraju. Mamy nadzieję, że książka pozwoli Wam również lepiej zrozumieć mieszkańców tego kraju.

Książka zorganizowana jest w siedem rozdziałów poświęconych Historii, Polityce, Kuchni, Przyrodzie, Współczesności, Pamiątkom oraz Kulturze. W sumie zawierają one 100 ciekawostek wraz z odnośnikami do dłuższych tekstów na portalu TurcjaWSandalach.pl. Dodatkowo wszystkie są zilustrowane zdjęciami wykonanymi przez nas w trakcie wypraw do Turcji.

3.5
16 reviews

About the author

 

Rate this book

Tell us what you think.

Reading information

Smartphones and tablets
Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.
Laptops and computers
You can listen to audiobooks purchased on Google Play using your computer's web browser.
eReaders and other devices
To read on e-ink devices like Kobo eReaders, you'll need to download a file and transfer it to your device. Follow the detailed Help Center instructions to transfer the files to supported eReaders.