Si pjesë e komunitetit JUTH, ti do të kesh akses eksklusiv nepër evente, kupona me ofertat më të mira, mundësi për të blerë/ shitur njësi në GigaMarket si dhe mundësi për të fituar monedha që mund ti përdorësh aty duke luajtur Pupthi! Ky nuk është një app i zakonshëm, JUTH të ofron një mënyr interaktive që të marrësh atë që të nevojitet, kur të nevojitet!

Shkarko aplikacionin JUTH tani dhe:

· Regjistrohu / Hyr duke përdorur numrin tënd të telefonit dhe llogarinë e Facebook
· Kontrollo balancën e detajuar të paketës
· Përfito kupona nëpërmjet "Share to win" me miqtë e tu
· Krijo kombinimin tënd të preferuar të paketës dhe aktivizoje në çdo moment
· Përdor JUTH Pass për të hyre nepër evente apo për të përfituar produkte dhe ulje të shumta me partnerët tanë
· Luaj PUPTHI derisa të lodhesh, garo me miqtë e tu, siguro rënditje te larte, mblidh sa më shumë monedha që të përfitosh shumë më shumë në JUTH
· Bëj tregti në GigaMarket

…dhe nëse një nga njësitë nuk të del gjatë muajit…aktivizo Gomën Rezervë.

Çfarë po pret? Shkarko aplikacionin JUTH që mos të humbasësh asnjë nga këto.

Shënim: E vlerësojmë shumë mendimin tënd. Na ndihmo të përmirësohemi duke raportuar çdo problem apo duke na dhënë sygjerime.

Ti mund të ndryshosh botën. Guxo.
Read more
Collapse
4.4
6,407 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

· Rimbushja Online: Tashmë në JUTH ju mund të rimbushni numrin tuaj (ose cdo numër tjetër) në mënyrë elektronike dhe të perfitoni plot dhurata e surpriza.
· Karta e studentit: Për t'a bere më të lehtë dhe më të thjeshtë eksperiencen tënde, sjellim ne JUTH mënyrën me të re të regjistrimit. Regjistrohu me kartën tënde të studentit dhe perfito nga surprizat e dedikuara për ty.
· Përmirësim i performancës së aplikacionit për një eksperience më të mire.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
May 22, 2020
Size
95M
Installs
100,000+
Current Version
0.0.63
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
Vodafone Albania Sh.A.
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.