Polda 3

2,533
Offers in-app purchases
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Třetí pokračování jedné z nejpopulárnějších her vydaných v Čechách. S nezapomenutelným dabingem Luďka Soboty, Petra Nárožného, Jiřího Lábuse, Oldřicha Kaisera, Pavla Pípala, Valerie Zawadské a Sabiny Laurinové. Oproti PC verzi navíc obsahuje možnost zobrazení návodu, možnost zobrazení aktivních míst v lokaci a aktivních předmětů v inventáři, tutoriál a dva režimy ovládání – klasickým kurzorem nebo pouze dotykově.

Pankrác se vrací. Tentokrát však bez slušivé policejní uniformy a blýskavého služebního odznaku. Stal se soukromým detektivem. Nic jiného mu totiž po vyhazovu od policie nezbylo. Nemůže tedy už ochromovat své protivníky oním klasickým "jménem zákona", ale na druhou stranu mu už právě tento zákon nesvazuje při náročném pátrání ruce a nebrzdí ho v rozletu. První zákazník, tedy zákaznice, na sebe nedá dlouho čekat. Případ se zpočátku zdá více než triviální. Posuďte sami - co zajímavého může být na pátrání po kuchaři, kterého hledá jeho bývalá manželka. To je však jen začátek. Vše se komplikuje ve chvíli, kdy Pankrác zjistí, že kuchař zřejmě nebude tak docela obyčejná vařečka z čtvrtý cenový, jak se původně mohlo zdát, ale osobně se staral o jídelníček slavné hokejové hvězdy. To už dělá z původně nudného vyšetřování přímo kauzu. A co teprve, když Pankrác zjistí, že slavná hokejová hvězda zmizela spolu s kuchařem...

Úvodní část hry je zdarma, poté máte možnost dokoupit si plnou verzi. A to za skvělou zaváděcí cenu 49Kč. Budeme moc rádi pokud nás koupí podpoříte, abychom se mohli pustit třeba i do dalších dílů.

-více než 60 lokací v různých zemích světa
-více než 70 interaktivních postav
-paralaxní vícevrstvý scroling
-velké množství dialogů
-zajímavý příběh odehrávající se v různých částech světa
-logické problémy
-mezihra strip prší
-mezihra námořní ponorková bitva
-mezihra variace na klasickou čáru
-mezihra střelecký výcvik
-stylový hudební doprovod a kvalitní ozvučení
-grafika ve vyšším rozlišení
-dva druhy ovládání - klasickým kurzorem a dotykově

Prosíme všechny, kterým hra nějak nefuguje, nebo mají nějaký jiný problém, aby psali na zimasoftware@seznam.cz. Pokud se od vás objeví špatná recenze s tím, že něco nefunguje, není možně se s vámi spojit a řešit to. Není bohužel v našich silách mít odzkoušenou hru na všech možných zařízeních.
The third installment of one of the most popular games released in the country. With unforgettable dubbing Ludek Saturday, Petra Nárožný, Jiri Labus, Ulrich Kaiser, Paul Pipal, Valerie and Sabina Zawadzki Laurin. Compared to the PC version also includes the ability to view the manual, the ability to view the location of active sites and active inventory items, tutorial and two control modes - classic or touch-only cursor.

Pankrác returns. This time, however, without becoming a police uniform and badge glistens. He became a private detective. Nothing else he does after being fired from the police left. It can not therefore have to paralyze their opponents by Oni classic "name of the law", but on the other hand, he just had this law does not bind in a challenging quest hands and it does not block the flight. The first customer, a customer, not be long in coming. The case initially seems more than trivial. Judge for yourself - what might be interesting to search for the chef, who is looking for his ex-wife. But this is just the beginning. Everything is complicated when Pankrác find that chef will probably not be quite so ordinary spoon of fourth price as initially might seem, but personally cared about diet famous hockey stars. That makes the originally boring investigations directly cause. And what about when Pankrác discovers that a famous hockey star is gone along with the chef ...

The introductory part of the game is free, then you can buy the full version. And this at a great introductory price 49Kč. We will be very happy if you support us buying, we could get even to the other parts.

-more than 60 locations in various countries
-more than 70 interactive characters
-paralaxní multilayer scroling
-large amount dialogues
-zajímavý story taking place in different parts of the world
-logické problems
-mezihra strip rains
-mezihra submarine naval battle
-mezihra variation on the classic line
-mezihra shooting practice
-stylový music and quality sound
-grafika in a higher resolution
-Two kinds of control - classic pointer and a touch

We ask all who somehow nefuguje game, or have some other problem, to write to zimasoftware@seznam.cz. If you experience the bad reviews that something is not working, it is not possible to contact you and deal with it. Unfortunately it is not in our power to have, tested the game on all possible devices.
Read more
Collapse
4.2
2,533 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

- podpora novejsich Android telefonu
- podpora Android 11 a výše
- opravy chyb
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
November 3, 2021
Size
281M
Installs
100,000+
Current Version
1.15
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Mature 17+
Suggestive Themes, Partial Nudity
Interactive Elements
In-Game Purchases
In-app Products
$2.99 per item
Permissions
Offered By
Zima software
Developer
Martin Zima Neústupného 1841 Praha 13, 15500
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.