Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Aplikace VOYO.cz vám nabízí možnost neomezeně a legálně sledovat české i zahraniční filmy a seriály, atraktivní sportovní přenosy a pořady TV Nova nejen na počítači a chytré televizi, ale i na Android zařízeních. Za měsíční poplatek máte neomezený přístup ke všem filmům a seriálům z nabídky, které neomezeně přehrát – a to vše bez reklam.

Do videoknihovny neustále přibývají nové filmové a seriálové tituly. Pestrá je i škála pořadů TV Nova, z nichž ty nejúspěšnější nabízí VOYO dokonce dříve než na televizní obrazovce. VOYO potěší i sportovní fandy, kteří si mohou vychutnat exkluzivní sportovní videa a pro nejmenší je zde široká nabídka dětských filmů a seriálů. Díky VOYO navíc získáte přístup k prémiovému obsahu televizních kanálů Nova Sport 1 a Nova Sport 2, kanálu Voyo, kanálů Nova, Nova International, Markíza International, Nova Cinema, Nova 2, Nova Action a Nova Gold dle aktuálních vysílacích práv, a archiv produkce TV Nova.

Aplikace je funkční pouze na zařízeních s Android od verze 4.4 (KitKat)

Upozornění: Vzhledem k různorodosti zařízení se systémem Android, různým systémovým nadstavbám od výrobců apod., nejsme schopni 100% garantovat bezproblémovou kompatibilitu se všemi zařízeními dostupnými na trhu. Průběžně monitorujeme různé verze systémů, nová zařízení a naši aplikaci budeme i nadále aktualizovat a testovat pro zajištění co nejlepší kompatibility s co největším počtem zařízení.

Ke sledování široké nabídky titulů je zapotřebí být zákazníkem služby Voyo. Předplatné získáte na www.voyo.cz/predplatne. Poté se už jen stačí přihlásit do aplikace Voyo.cz na vašem tabletu či mobilu a užívat si neomezenou zábavu.

Doporučujeme aplikaci Voyo vyzkoušet v rámci našeho 7 denního zkušebního období. V případě potíží máte možnost službu v průběhu 7 denního zkušebního období bezplatně zrušit.

Upozornění: většina titulů knihovny VOYO podléhá licenčním omezením a je dostupná pouze na území České republiky (restrikce GeoIP).
Aplikace VOYO.cz offers you the possibility to freely and legally watch Czech and foreign films and series, attractive sports and TV Nova programs on both PC and smart TV, but also on Android devices. For a monthly fee you have unlimited access to all movies and serials from the menu that unlimited play - and all without ads.

Do video library is constantly updated with new movie and serial titles. The diverse range of programs is TV Nova, the most successful offers VOYO even earlier than the TV screen. VOYO help sports fans who can enjoy exclusive sports videos and for the youngest there is a wide selection of children's films and serials. Thanks VOYO also get access to premium content TV channel Nova Sport 1 and Nova Sport 2 channel Voyo, channel Nova, Nova International, Markiza International, Nova Cinema, Nova 2 Nova Action and Nova Gold according to the current broadcasting rights, and archive production TV Nova.

The application only works on devices with Android since version 4.4 (KitKat)

Note: Due to the variety of Android devices, different system nadstavbám manufacturers etc., We are unable to guarantee 100% seamless compatibility with all devices available on the market. We monitor various versions of systems, new equipment and our app will continue to update and test to ensure the best compatibility with as many devices.

To watch a wide selection of titles is required to be a customer service Voyo. Subscriptions to get www.voyo.cz/predplatne. After that, you can just log into Voyo.cz on your tablet or phone and enjoy unlimited fun.

We recommend that you try Voyo application within our 7 day trial period. In case of trouble you can service during the 7 day free trial period to cancel.

Note: The majority of titles Library VOYO subject to licensing restrictions and is available only in the Czech Republic (GeoIP restrictions).
Read more
Collapse
2.9
3,084 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Oprava chyb
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
December 13, 2018
Size
6.2M
Installs
100,000+
Current Version
3.0.57
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
CME: Central European Media Enterprises
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.