Financie.online

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Slovak

Aplikácia, ktorá vám šetrí čas a peniaze

Vďaka aplikácii Financie.online môžete ušetriť v priemere až 1 000 € každý rok.

PRVÝ DIGITÁLNY FINANČNÝ ASISTENT NA SLOVENSKU

Aplikácia Financie.online vám prináša prvého osobného finančné asistenta, ktorý vám vďaka jednoduchým a efektívnym tipom šitým na mieru pomôže ušetriť stovky až tisíce eur ročne.

POROVNANIE PONÚK BÁNK A POISŤOVNÍ

Financie.online je prvá aplikácia, ktorá vám pomôže vybrať si tie najlepšie bankové a poistné produkty presne podľa vašich potrieb.

Denne aktualizované údaje, vďaka ktorým máte vždy prehľad o tom, kde majú najlepšie podmienky. S touto aplikáciou vo vrecku vás už nenachytajú!


S CHYTRÝMI KALKULAČKAMI SÚ ROZHODNUTIA ĽAHŠIE

Majte po ruke pomocníka, ktorý vám pomôže vyriešiť vaše finančné rozhodnutia. Nedajte sa zmiasť zložitými tabuľkami z banky, ktoré vám nedávajú zmysel.

V aplikácii máte k dispozícii užitočné prepočty, na ktoré sa môžeš vždy spoľahnúť.


VĎAKA CIEĽOM SA SNY STÁVAJÚ SKUTOČNOSŤOU

Sledujte ako sa každým dňom približuješ k svojim snom, či už túžite po novom aute alebo exotickej dovolenke s priateľmi. Je to jednoduché, zvoľte si želanú sumu a o zvyšok sa postará aplikácia.


FINANČNÝ EXPERT, VŽDY PO RUKE

Získať dobrú radu by malo byť jednoduché. Preto sme vytvorili komfortný online chat, vďaka ktorému sa môžete kedykoľvek poradiť so skúseným expertom priamo z vášho mobilu, tak ako ste zvyknutý komunikovať aj so svojimi priateľmi.

Pri svojich rozhodnutiach sa na nás môžete spoľahnúť, naši najlepší experti majú prax vo finančnom sektore viac ako 13 rokov.
App that saves you time and money

Thanks to the application Financie.online can save an average of up to € 1,000 each year.

First digital FINANCIAL ASSISTANT IN SLOVAKIA

Financie.online application brings you the first personal finance assistant to help through simple and effective tips tailored to help you save hundreds to thousands per year.

COMPARISON offered by banks and insurance companies

Financie.online is the first application that helps you choose the best banking and insurance products according to your needs.

Updated daily details that make you always have an idea of ​​where they have the best conditions. With this application you have in your pocket nenachytal!


With smart calculator DECISIONS ARE EASIER

Keep handy assistant that will help you solve your financial decisions. Do not be fooled complex tables from the bank that you do not make sense.

In the application you have useful calculations to which you can always rely on.


THANKS TO THE AIM dreams become reality

Watch as each day closer to your dream, if you want a new car or exotic vacation with friends. It's easy to select the desired amount and the rest will take care application.


Financial expert, always at hand

Get good advice would be easy. Therefore we have created a comfortable online chat, thanks to which you can always consult with an experienced expert right from your mobile phone as you wont even communicate with their friends.

Their decisions to us can count, our best experts have experience in the financial industry for over 13 years.
Read more
Collapse
4.1
44 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Opravy a vylepšenia
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
March 11, 2021
Size
79M
Installs
1,000+
Current Version
4.2.1
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Financie.online
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.