Multi audio
Emma Stone (LA LA LAND) stars in Disney's CRUELLA, an all-new live-action feature film about the rebellious early days of one of cinema's most notorious – and notoriously fashionable – villains, the legendary Cruella de Vil. Set during the 1970s punk rock revolution in London, the story follows a clever and creative young grifter named Estella, who is determined to become a successful designer. After Estella befriends a pair of young thieves who appreciate her appetite for mischief, the three build a life for themselves on the London streets. Before long, Estella's flair for fashion catches the eye of the Baroness von Hellman, a devastatingly chic and terrifyingly haute fashion legend, played by Emma Thompson (HOWARDS END, SENSE AND SENSIBILITY). But their relationship sets in motion a course of events and revelations that will cause Estella to embrace her wicked side and become the raucous, fashionable and revenge-bent "Cruella." CRUELLA is directed by Craig Gillespie (I, TONYA) from a screenplay by Dana Fox and Tony McNamara, story by Aline Brosh McKenna and Kelly Marcel & Steve Zissis. It was produced by Andrew Gunn (FREAKY FRIDAY), Marc Platt (MARY POPPINS RETURNS) and Kristin Burr (CHRISTOPHER ROBIN), with Emma Stone, Michelle Wright, Jared LeBoff and Glenn Close serving as executive producers. Spectacular costume designer Jenny Beavan (MAD MAX: FURY ROAD, A ROOM WITH A VIEW) creates the dazzling and imaginative costumes, which take on a life of their own. WARNING: Some flashing lights scenes in this film may affect photosensitive viewers.
W IDEALNYM DZIELNICA (tom nr 2) 29-letnia Jessie Hunt, debiutantka zajmująca się profilowaniem kryminalnym, zbiera fragmenty swojego życia w rozsypce i opuszcza przedmieścia, aby rozpocząć nowe życie w centrum Los Angeles. Kiedy zamordowana zostaje zamożna osoba z towarzystwa, Jessie, przydzielona do sprawy, wraca do świata idealnych jak na obrazkach przedmieść, polując na obłąkanego zabójcę pośród fałszywych fasad normalności i socjopatycznych kobiet.


Jessie, znów kwitnąca w centrum Los Angeles, jest pewna, że ma już za sobą swój podmiejski koszmar. Jest gotowa zostawić za sobą nieudane małżeństwo i dostaje pracę w miejscowym wydziale policji, odraczając przyjęcie do Akademii FBI.


Dostaje przypisana do nieskomplikowanego morderstwa w bogatej dzielnicy, co jest prostą sprawą na początek jej kariery. Jednak jej szefowie nie mają pojęcia, że w tej sprawie jest więcej, niż ktokolwiek podejrzewał. Nic nie może jej przygotować na pierwszą sprawę, która zmusi ją do zbadania umysłów bogatych par z przedmieść, co do których była przekonana, że zostawiła je już za sobą. Jessie zdaje sobie sprawę, że za ich dopracowanymi zdjęciami rodzinnymi i wypielęgnowanymi żywopłotami doskonałość nie jest tym, czym się wydaje.


IDEALNY DZIELNICA to dynamiczny thriller psychologiczny z niezapomnianymi postaciami i napięciem, które przyprawi każdego o przyspieszone bicie serca. Jest to druga książka z nowej porywającej serii, która sprawi, że będziesz przewracać strony do późnej nocy.


Tom nr 3 z serii o Jessie Hunt — IDEALNY DOM — jest już dostępny!

Pakiet pierwszych dwóch książek (tom nr 1 „Zaginiona” i nr 2 „Porwana”) z serii kryminałów Blake Pierce o Riley Paige to numer jeden na liście bestsellerów – z ponad 400 pięciogwiazdkowymi recenzjami! Ten obejmujący trzy pierwsze tomy w jednym wygodnym pliku zestaw, zawierający ponad 100 000 słów, stanowi świetne wprowadzenie do całej serii.


W części pierwszej pt. „Zaginiona” na wiejskich obrzeżach Wirginii pojawiają się ciała kobiet zamordowanych w groteskowy sposób. Wprawia to w zakłopotanie FBI. W okolicy grasuje bowiem seryjny zabójca, a częstotliwość jego ataków rośnie. Wiadomo, że jest tylko jeden agent wystarczająco dobry, by rozwiązać tę sprawę: agentka specjalna Riley Paige. Tymczasem Riley przebywa na zwolnieniu, wracając do siebie po swoim ostatnim spotkaniu z seryjnym zabójcą i z powodu jej kruchej psychiki FBI ociąga się z wykorzystaniem jej błyskotliwego umysłu. Jednak Riley, chcąc walczyć z własnymi demonami, włącza się do akcji, a jej polowanie poprowadzi ją przez podejrzaną subkulturę kolekcjonerów lalek, domy rozbitych rodzin i najciemniejsze kanały umysłu zabójcy. Odsłaniając kolejne warstwy tej zagadki, Riley zda sobie sprawę, że ma do czynienia z zabójcą bardziej pokręconym, niż jest sobie w stanie wyobrazić.


W „Porwanej” – kolejnej części serii – ktoś morduje kobiety na północy stanu Nowy Jork. Ich ciała są znajdowane w dziwnych okolicznościach, powieszone na łańcuchach. Sprawą zajmuje się FBI. Biorąc pod uwagę dziwaczną naturę morderstw - oraz brak jakichkolwiek wskazówek - istnieje tylko jeden agent, do którego mogą się zwrócić: agentka specjalna Riley Paige. Riley, nie powróciwszy jeszcze do równowagi po swojej ostatniej sprawie, niechętnie podejmuje nową. Wciąż jest przekonana, że poprzedni seryjny zabójca ją prześladuje i nadal na nią czyha. Wie jednak, że jej zdolność wejścia w umysł seryjnego zabójcy i jej obsesyjna natura są potrzebne do rozpracowania tej sprawy, a ona sama po prostu nie może odmówić - nawet jeśli doprowadzi ją to do szaleństwa.


Mroczne, pełne napięcia thrillery psychologiczne o zagadkach, z którymi mierzy się Riley Paige to porywający nowy cykl kryminałów z ukochaną przez czytelników postacią, która nie pozwoli ci się oderwać od lektury do późnej nocy.


Tom nr 3, „Pożądana”, także jest już dostępny w sprzedaży.

“Napisany po mistrzowsku thriller! Autor doskonale zbudował postacie i tak dobrze przedstawił ich psychologiczną stronę, że czujemy jakbyśmy byli w ich głowach, czuli ich strach i cieszyli się ich sukcesami. Fabuła jest niezwykle inteligentnie zbudowana i utrzymuje w napięciu do samego końca. Liczne zwroty akcji sprawią, że nie zaśniesz, dopóki nie przeczytasz tej książki aż do ostatniej strony.”

 

--Books and Movie Reviews, Roberto Mattos (o książce Porwana)

 

Na północy stanu Nowy Jork ktoś morduje kobiety i wiesza ich ciała owinięte łańcuchami. Ze względu na nietypowy charakter morderstw oraz całkowity brak śladów, wezwane do zdarzenia FBI zleca sprawę jedynej osobie, na którą mogą liczyć w tym przypadku: Riley Page.

 

Riley, próbująca się otrząsnąć po ostatniej sprawie, niechętnie podejmuje się kolejnego zadania, nadal przekonana, że dawny seryjny morderca nadal żyje i ją prześladuje. Wie jednak, że jej umiejętność wejścia w umysł zabójcy oraz jej obsesyjna natura są niezbędne do rozwikłania tej zagadki i nie jest w stanie odmówić – nawet jeśli oznacza to dla niej przekroczenie własnych granic.

 

W czasie poszukiwań Riley wnika mocno w umysł mordercy, odwiedza sierocińce, szpitale psychiatryczne i więzienia, próbując zrozumieć głębię jego psychozy. Kiedy zdaje sobie sprawę z tego, że ma do czynienia z prawdziwym psychopatą, wie, że nie minie dużo czasu zanim ten znowu uderzy. Jednak kiedy jej praca wisi na włosku, jej własna rodzina staje się celem, a jej krucha psychika zaczyna się łamać, może ją to wszystko przerosnąć – i być za późno na działanie.

 

PORWANA to mroczny thriller psychologiczny z trzymającym w napięciu suspensem. Jest to druga książka z nowej, porywającej serii - z ulubioną bohaterką – która nie pozwoli ci przerwać lektury do późnych godzin nocnych.


Książka nr 3 z serii o Riley Paige już jest dostępna! 

POŻĄDANA to trzecia część bestsellerowej serii kryminałów o Riley Paige. Część pierwsza – ZAGINIONA – jest dostępna jako darmowy e-book do pobrania. W rankingu internautów została oceniona na na pięć gwiazdek ponad 100 razy!

 

Kiedy w Phoenix zaczynają ginąć prostytutki, na początku mało kto zwraca na to uwagę. Gdy jednak zostaje odkryty niepokojący schemat, lokalna policja szybko zdaje sobie sprawę, że w mieście grasuje seryjny morderca. Ze względu na nietypowy charakter przestępstw sprawa trafia do FBI, które powierza zadanie schwytania zabójcy osobie z niespotykanym talentem i instynktem – agentce specjalnej Riley Paige.

 

Riley początkowo się waha, gdyż wiąż próbuje dojść do siebie po ostatnim śledztwie, a jednocześnie stara się wyprowadzić na prostą własne życie. Kiedy jednak dowiaduje się o odrażających morderstwach i zyskuje pewność, że zabójca uderzy ponownie, podejmuje wyzwanie. Obsesyjne pragnienie rozwiązania doprowadza ją bardzo daleko… Tym razem być może zbyt daleko. Nie wiadomo, czy Riley zdoła zawrócić z obranej drogi.

 

W trakcie poszukiwań poznaje ciemny świat prostytutek, świat złamanych serc i straconych snów. Dowiaduje się, że nawet takie kobiety potrafią ufać w światełko nadziei, którą odbiera im brutalny psychopata. Kiedy dochodzi do porwania nastolatki, Riley gorączkowo walczy z czasem, próbując przejrzeć umysł mordercy. Jednak to, co odkrywa, prowadzi do zwrotu wydarzeń, którego nie spodziewała się nawet ona sama.

 

POŻĄDANA to mroczny thriller psychologiczny z trzymającym w napięciu suspensem. Drugi tom nowego porywającego cyklu z ulubioną bohaterką, który sprawi, że zarwiesz noc!

 

Tom czwarty dostępny już wkrótce!

Multi audio
Emma Stone (LA LA LAND) stars in Disney's CRUELLA, an all-new live-action feature film about the rebellious early days of one of cinema's most notorious – and notoriously fashionable – villains, the legendary Cruella de Vil. Set during the 1970s punk rock revolution in London, the story follows a clever and creative young grifter named Estella, who is determined to become a successful designer. After Estella befriends a pair of young thieves who appreciate her appetite for mischief, the three build a life for themselves on the London streets. Before long, Estella's flair for fashion catches the eye of the Baroness von Hellman, a devastatingly chic and terrifyingly haute fashion legend, played by Emma Thompson (HOWARDS END, SENSE AND SENSIBILITY). But their relationship sets in motion a course of events and revelations that will cause Estella to embrace her wicked side and become the raucous, fashionable and revenge-bent "Cruella." CRUELLA is directed by Craig Gillespie (I, TONYA) from a screenplay by Dana Fox and Tony McNamara, story by Aline Brosh McKenna and Kelly Marcel & Steve Zissis. It was produced by Andrew Gunn (FREAKY FRIDAY), Marc Platt (MARY POPPINS RETURNS) and Kristin Burr (CHRISTOPHER ROBIN), with Emma Stone, Michelle Wright, Jared LeBoff and Glenn Close serving as executive producers. Spectacular costume designer Jenny Beavan (MAD MAX: FURY ROAD, A ROOM WITH A VIEW) creates the dazzling and imaginative costumes, which take on a life of their own. WARNING: Some flashing lights scenes in this film may affect photosensitive viewers.
Multi audio
Emma Stone (LA LA LAND) stars in Disney's CRUELLA, an all-new live-action feature film about the rebellious early days of one of cinema's most notorious – and notoriously fashionable – villains, the legendary Cruella de Vil. Set during the 1970s punk rock revolution in London, the story follows a clever and creative young grifter named Estella, who is determined to become a successful designer. After Estella befriends a pair of young thieves who appreciate her appetite for mischief, the three build a life for themselves on the London streets. Before long, Estella's flair for fashion catches the eye of the Baroness von Hellman, a devastatingly chic and terrifyingly haute fashion legend, played by Emma Thompson (HOWARDS END, SENSE AND SENSIBILITY). But their relationship sets in motion a course of events and revelations that will cause Estella to embrace her wicked side and become the raucous, fashionable and revenge-bent "Cruella." CRUELLA is directed by Craig Gillespie (I, TONYA) from a screenplay by Dana Fox and Tony McNamara, story by Aline Brosh McKenna and Kelly Marcel & Steve Zissis. It was produced by Andrew Gunn (FREAKY FRIDAY), Marc Platt (MARY POPPINS RETURNS) and Kristin Burr (CHRISTOPHER ROBIN), with Emma Stone, Michelle Wright, Jared LeBoff and Glenn Close serving as executive producers. Spectacular costume designer Jenny Beavan (MAD MAX: FURY ROAD, A ROOM WITH A VIEW) creates the dazzling and imaginative costumes, which take on a life of their own. WARNING: Some flashing lights scenes in this film may affect photosensitive viewers.