
Michal Pidra
- Nahlásit jako nevhodné
- Zobrazit historii recenze
Aplikace není špatná, nicméně má své mouchy. Fotografie se dají nahrávat pouze po jedné, což žere docela velké množství času například při psaní testu. Také když se dívám do nedokončených, tak tam často mám něco, co jsem dávno odevzdal a musím aplikaci několikrát refreshovat.
48 lidí si myslí, že je tato recenze užitečná

M. K.
- Nahlásit jako nevhodné
- Zobrazit historii recenze
Chápu, že někteří mají pocit, že konečně mohou "hodnotit školu" a ne jen ona je. Ale naprosto upřímně, tady jde o hodnocení aplikace, ne toho, že se musíte učit. A ve chvíli, kdy se člověk snaží najít konstruktivní hodnocení, a místo toho zjistí, kdo je "naštvanej že musí dělat ty blbý úkoly", tak je to doslova k ničemu. Pokud si chcete postěžovat, bavte se s kamarády nebo to pište na Instagram nebo tak, ale nespamujte tím tady recenze. Učit se budete muset i tak. Děkuji za pochopení:-)
179 lidí si myslí, že je tato recenze užitečná